Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra EUROVAISTINĖS kortelė ir kodėl verta turėti kortelę?

Tai kortelė, skirta visiems UAB EUROVAISTINĖ vaistinių klientams. EUROVAISTINĖS kortelės turėtojai, pirkdami EUROVAISTINĖSE, gali gauti specialias nuolaidas ar kitus išskirtinius pasiūlymus sveikatos ir grožio prekėms, taip pat pasinaudoti specialiais UAB EUROVAISTINĖ ar partnerių pasiūlymais visoje Lietuvoje.

Kas yra EUROVAISTINĖS SENJORO kortelė ir kodėl verta turėti kortelę?

Tai kortelė, skirta visiems UAB EUROVAISTINĖ vaistinių klientams, sulaukusiems senatvės pensinio amžiaus ir pateikusiems galiojantį pensininko pažymėjimą. EUROVAISTINĖS SENJORO kortelės turėtojui suteikiamas išskirtinis pasiūlymas, perkant tris prekes ir daugiau, yra taikoma iki trisdešimt procentų momentinė nuolaida. Be to, EUROVAISTINĖS SENJORO kortelės turėtojai, pirkdami EUROVAISTINĖSE, gauna specialias nuolaidas ar kitus išskirtinius pasiūlymus, taip pat gali naudotis specialiais UAB EUROVAISTINĖ ar partnerių pasiūlymais visoje Lietuvoje.

Kodėl negaliu pasikeisti savo MEDUS kortelės į EUROVAISTINĖS kortelę?

Nuo 2016 m. birželio 1 d. kortelė MEDUS nebegalioja.

Kodėl turiu užpildyti asmeninius duomenis anketoje?

Asmens duomenys yra būtini, kad galėtume tinkamai administruoti Lojalumo programą. Tik turėdami Jūsų sutikimą naudosime Jūsų duomenis tam, kad galėtume suteikti Jums naudingą informaciją apie asmeniškai Jums skirtas akcijas, atsiųsti reklaminį leidinį į namus ar el. paštu bei suteikti galimybę prisijungti prie EUROVAISTINĖS lojalumo programos sistemos.

Kam negaliu panaudoti sukauptų lojalumo eurų?

Lojalumo eurais negalima atsiskaityti už dovanų kuponus, prekes įsigyjamas su kompensuojamųjų vaistų pasu, pradinio maitinimo kūdikių mišinius iki šešių mėnesių.

 

Koks EUROVAISTINĖS lojalumo eurų galiojimas?

Sukaupti lojalumo eurai galioja iki 2017 m. gruodžio 30 dienos. Lojalumo eurai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, panaikinami apie tai iš anksto neįspėjus lojalumo kortelės turėtojo ir kortelės turėtojui nekompensuojami.

Ką daryti, jei pamečiau ar iš manęs pavogė mano Lojalumo kortelę?

Kreipkitės į UAB EUROVAISTINĖ telefonu 8-800-50005 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el.paštu info@eurovaistine.lt.