Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Apie mus

Apie mus

Kiekvieną akimirką daugiau nei 1500 EUROVAISTINĖS darbuotojų siekia būti tikruoju geros savijautos ir grožio partneriu – kasdien 283 EUROVAISTINĖSE visoje Lietuvoje vaistininkai profesionalai aptarnauja per 30 tūkstančių pacientų su receptais, o konsultantai pataria klientams, kaip dar labiau rūpintis savimi ir savo grožiu. Kiekvieną mėnesį EUROVAISTINĖSE sulaukiame daugiau nei 1,5 milijono apsilankymų.

EUROVAISTINĖ – vaistinių rinkos Lietuvoje lyderė.

Tyrimų bendrovės AC NIELSEN duomenimis, beveik pusei apklaustųjų EUROVAISTINĖ yra pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė.

Vaistinių tinklą šalies gyventojai labiausiai vertina dėl patrauklių akcijų, specialių pasiūlymų, papildomų paslaugų, patogios vietos, ilgų darbo valandų, profesionalių konsultacijų, malonaus aptarnavimo, plataus asortimento, jaukios aplinkos ir savitarnos skyriaus paslaugų.

Vaistinėse teikiama daugybė papildomų paslaugų. Vienos jų skirtos sveikatos gerinimui (kraujospūdžio matavimas, atskirai organizuojami gliukozės kiekio kraujyje tyrimai ir kt.), kitos – grožiui ir rūpesčiui savimi (odos tipo ir problemiškumo nustatyto testai, plaukų būklės testai, kosmetikos testavimas ir kt.).

Išskirtinis dėmesys skiriamas senjorams – senatvės pensinio amžiaus sulaukę žmonės gali įsigyti EUROVAISTINĖS SENJORO kortelę, su kuria ne tik kaupiami lojalumo eurai, bet ir taikomas išskirtinis pasiūlymas – iki 30 proc. nuolaida, perkant 3 ir daugiau prekių.

EUROVAISTINĖ – pirmasis vaistinių tinklas Lietuvoje. Pirmosios trys vaistinės Vilniuje atidarytos 1998 m. Po dvejų metų, 2000-aisiais, bendrovė valdė jau 26 vaistines ir įteisino EUROVAISTINĖS prekės ženklą. 2003–2004 m. vaistinių tinklas sparčiai plėtėsi – per šiuos metus buvo atidaryta šimtas naujų vaistinių, vidutiniškai po vieną naują vaistinę per savaitę. 2006-aisiais vaistinių skaičius perkopė 200.

EUROVAISTINĖ pirmoji šalyje dar 2006 m. pristatė visiškai kitokios koncepcijos vaistinę – čia, kaip ir daugelyje Europos šalių vaistinių, visi nereceptiniai vaistai išdėlioti savitarnos skyriuje.

Sostinėje veikia vienintelė šalyje EUROVAISTINĖ DRIVE – budinti vaistinė, kurioje klientai visą parą aptarnaujami net neišlipę iš automobilio.

Visoje Lietuvoje veikia 283 EUROVAISTINĖS. Dvi iš jų veikia visą parą. 

Nuo 2014 m. apsipirkti EUROVAISTINĖJE galima ir internetu. Kokybišką ir saugų vaistinių preparatų vartojimą padeda užtikrinti nuotolinio ryšio priemonėmis suteikiama farmacijos specialisto konsultacija.

 283

EUROVAISTINĖS

EUROVAISTINĖ yra tarptautinės įmonių grupės EUROAPOTHECA dalis. Ši grupė valdo vaistinių tinklus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje bei vaistinę Ukrainoje. Tai sėkmingai veikianti įmonių grupė, kurios tikslas – būti patikimu partneriu, geidžiamu darbdaviu ir savo darbu padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai.

1998 m.
pirmasis vaistinių tinklas lietuvoje
2002 m.
vaistinių skaičius lietuvoje perkopė 200
2007 m.
eurovaistinė įmonių grupės "euroapotheca" dalis